IEEE پرداخت هزینه

توجه:

لطفا به منظور بررسی وضعیت پرداخت حتما از حساب کاربری خود استفاده نمایید. در صورتیکه به منظور پرداخت از حساب کاربری دیگران استفاده نمایید، مسئولیت بروز هرگونه مشکل بر عهده پرشین دانشجو نخواهد بود. در صورت عدم تطابق نام حساب کاربری با نام پرداخت کننده، پرشین دانشجو هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عواقب بعدی بر عهده نخواهد گرفت. با تشکر


پرداخت هزینه IEEE

به منظور آشنایی با نحوه ثبت نام و تمدید عضویت اتوماتیک IEEE در 10 دقیقه فایل راهنمای زیر را دانلود و به دقت مطالعه فرمایید.

  • در صورتی که برای اولین بار است که می خواهید در سایت IEEE عضوشوید، فصل سوم راهنمای زیر را مطالعه فرمایید. سپس جهت پرداخت هزینه ریالی فصل پنجم را مطالعه نمایید.
  • در صورتی که قبلا عضو IEEE بوده اید و تمایل دارید عضویت IEEE خود را تمدید نمایید، فصل چهارم راهنمای زیر را مطالعه فرمایید. سپس جهت پرداخت هزینه ریالی فصل پنجم را مطالعه نمایید.
  • در صورتیکه در حین پرداخت به مشکل و یا خطایی برخورد نمودید و یا سوالی برای شما مطرح شد، فصل نهم (سوالات متداول) از کتابچه راهنمای ثبت نام IEEE را مطالعه فرمایید.
  • مزایای عضویت در IEEE، نحوه ساختن ایمیل IEEE، دسترسی به IEEE Account، تغییر عضویت از حرفه ای به دانشجویی در بقیه فصول ارائه شده است.

لطفا با کلیک بر روی لینک زیر، راهنمای جامع نحوه ثبت نام IEEE در 10 دقیقه همراه با نحوه استفاده از سیستم پرداخت خودکار UPAY را دانلود و به دقت مطالعه نمائید.

دریافت راهنمای جامع ثبت نام IEEE در 10 دقیقه


IEEE ثبت نام IEEE پرداخت هزینه IEEE تمدید عضویت IEEE Society عضویت در IEEE پرداخت هزینه ریالی IEEE فعال نمودن ایمیل

جهت استفاده از سیستم پرداخت خودکار ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

عضویت ورود